logo
EKO easy - static
Doradztwo technologiczne
zdjecie Opierając się na dużej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w pracy w przemyśle chemicznym , przetwórczym oraz metalowym, w działach badawczo rozwojowych oraz kontroli jakości proponujemy Państwu usługę doradztwa technologicznego w zakresie:

Dobór maszyn i urządzeń:

W oparciu o zdefiniowane przez Państwa potrzeby zaproponujemy dobór odpowiedniego osprzętu, który w jak najlepszym stopniu spełni Państwa oczekiwania. Dokonamy dla Państwa przeglądu dostępnych na rynku rozwiązań, zbierzemy oferty i pomożemy w ostatecznym wyborze najlepszego rozwiązania pod kątem cenowym i jakościowym rozwiązania.
Specjalizujemy się szczególnie w urządzeniach laboratoryjnych i produkcyjnych z zakresu obróbki chemicznej i mechanicznej.

Dobór środków i preparatów:

Bazując na dużej wiedzy, doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości rynku preparatów chemicznych zarówno w Polsce jak i w Europie dobierzemy dla Państwa odpowiednie rozwiązania. Dokonamy przeglądu dostępnych rozwiązań i przedstawimy najlepsze z nich. Wesprzemy Państwa w doborze najlepszego dostawcy i negocjacji cen.
Specjalizujemy się szczególnie w środkach do uzdatniania wody, obróbki powierzchniowej metali, obróbki ścieków i chemikaliach laboratoryjnych.

Uzdatnianie wody i obróbka ścieków:

Pomożemy w doborze rozwiązań odpowiednich do uzdatnienia wody do celów specjalnych: demineralizacja, odżelaziane, woda kotłowa a także obróbka ścieków przemysłowych. Zaproponujemy rozwiązania, pomożemy wskazać dostawcę urządzeń i kompleksowych instalacji. Pomożemy wynegocjować dobre korzystne warunki finansowe z dostawcą

Do rozpoczęcia działania wystarczy nam informacja o Państwa potrzebach.
space
space
Osoba kontaktowa
Michał Deka
tel.: +48 600 823 001
mail: biuro@ekoeasy.pl

button
 
© EKO easy 2013. All right reserved.
projektowanie stron internetowych: www.luczak.pl